Xiaomi Mi Note 2 Geliyor

Kutunun içinde koruma altına almak için bir dava var, ancak Mi Mix’in deri 1 kadar fantezi değil.

Her ne kadar her ne kadar göz alıcı bir tasarım ve stil unsuru olsa da, parmaklarınızın gerçekten ayrıcalıklı hissettirmek dışında pratik bir hedefi olmasa bile. Telefonunuz bu kasanın içine sığar ve sırt ve yanlardaki korumayla temasa geçer. Cüzdan telefonları size daha iyi koruma sağlar.

ABD’de yine de satıcılar yoluyla toplayabilirsiniz, ancak fiyatı 700 dolardan fazla olan bu durumda çok yüksek fiyatlı olacak. Xiaomi, Not ikisi için hoş bir dokunuş olan açık bir koruyucu kılıf topluyor. Şu anda, Redmi Note 3 Pro Uluslararası Sürüm için uygun bir dava kapağı yok.

Bu dava, koruma ve zerafet arasında mükemmel bir denge oluşturuyor. Bu davayla ilgili tarzı Xiaomi Mi Note 2 Özgürlük Makinesi Beyazı İçin Taşınabilir Durum), TripnMe’nin özel olarak tasarladığı benzersiz bir eserdir. Kasa tarafındaki yükseltilmiş dudak, üretim hatalarına karşı üç ay garanti ile ekran koruması sunar.

İnce ve hafif polikarbonat kasa, çizilmelerden ve düşmelerden korur. Xiaomi Redmi Note 2 için en etkili on örnekten oluşan bu listeyi doğrulayın ve yorum bölümündeki favori durumunuzu bize bildirin. Bununla birlikte, Redmi 4X, kaliteli finişlerle kazıkların üstünde metal bir çantaya sahip olacak.

Bu koşullar, her biri ayırıcı koruma seviyeleri sunan farklı renk ve malzemeler aralığında sunulmaktadır. Gereksinimlerinize uyacak şekilde çeşitli tasarımlardaki çok çeşitli durumlarda karşılaşabilirsiniz. Xiaomi cep telefonları için cep telefonu kasaları ve kapakları mı arıyorsunuz?

Suya Dayanıklı, Darbelere Dayanıklı Kılıflar ve Bisiklet Takıcıları Üretici: iPhone, iPad, Samsung Galaxy ve diğer akıllı telefonlar. Mi Note iki Pro’daki özellikler sınırlı olsa da, Mi Note ve Mi Note Pro’daki durum gibi Xiaomi’nin Mi Note ikilisinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra ayda bir avuç içi aygıtı açığa çıkarması muhtemel. Sızdırılan ekran görüntüsünün temelde şu andan itibaren bir hafta içinde tanımlanacak Mi Note 2’nin bir varyantı olması mümkün. Xiaomi Mi’nizi alın İki özelleştirilmiş ve özelleştirilmiş cep telefonu kapağını ve yalnızca Hindistan’daki Printland and Printvenue’dan gelen kutuları not edin.

Maksimum koruma için, temperli cam ekran koruyucusunu bir kutu gibi düzgün kullanın. Tampon örnekleri telefon ekranınızın sağlamlığını da güçlendirir, böylece ekranın çatlamasına çok daha az olasılık getirir. Xiaomi tampon telefonu örnekleri, telefonunuzun kenarlarına ve kenarlarına ek koruma sağlar ve tasarım ve stilde minimalisttir.

Xiaomi cüzdan telefon örnekleri genellikle orijinal veya sentetik deriden yapılır ve klasik siyah, kahverengi ve kırmızı renktedir. Bu durumlar ayrıca, çok önemli kartları ve nakitleri kullanmanızı sağlayan dahili kullanışlı kart yuvalarına sahiptir. Güçlü cep telefonu koşulları daha fazla koruma sağlayacak, ancak daha hantal ve tamamen cihazınızı gizliyor; buna karşın daha ince plastik örnekler akıllı telefonunuzun şık stilini sergileyecek durumda.

ARMOR-X geniş su yalıtımlı / darbeye dayanıklı koruyucu örnekler ve montaj çözümleri ile, artık maceralarınız için kendi vitesinizi tasarlayabilir ve stil edebilirsiniz. Merhaba, Kayıtlı Hava Posta yoluyla, Ukrayna’ya bu dava gönderilmesini destekliyoruz Nakliye masrafı altı usd, gelmesi için 10-25 gün gerekecek, saygılarımla!