Xiaomi Mi 6 Kılıf

Mi 6, hiçbir insanın yerinde birkaç yaklaşımla sıkışmış durumda. Bir Snapdragon 835 çipi ve 6GB RAM ile, Mi 6’nın diğer telefonlar hakkında daireler yayınlayacağına inanırdı. Mi 6 128GB 3D Cam Gövde Siyah Çin depoda stokta, gönderiler ödeme doğrulandıktan hemen sonra 48 saat içinde ele alınacak. Mi 6 kamera da 4 eksenli OIS imzasıyla imza atıyor ve size sürekli çekimler yapmanıza yardımcı oluyor. Mi 6, alan derinliği ve yüz özelliklerini güzelce yakalayan portre moduyla birlikte gelir. Stok bilgileri belki de esas olarak yeni siparişler nedeniyle geçersiz hale gelebilir ve değişebilir. En net iPhone karşılaştırması, Apple’ın geçen yılki iPhone 7 ile seçildiği gibi, Mi 6’da kulaklık girişi bulunmamasıdır. Çinli şirket bu eğilimi takip ediyor veya kendisi için bu anlamda mantıklı olma eğiliminde olup olmadığını da Xiaomi kuşkuları için cephane zaten.

Evet, TOMTOP’tan satın aldığınız her şeyin en iyi kalitede olduğunu ve web sayfasındaki açıklamayla tam olarak eşleşeceğini garanti eder. Kusurlu malları alıcılarımıza göndermekten kaçınmak için tedarikçilerden ve üreticilerin aldığı her bir madde için çok dikkatli bir şekilde doğrulayacaklar. Xiaomi, Zoom Dual 12.0MP Arka Kameralar ile bir araya geldiğinde, fotoğraflarınızı çok daha güzel yapıyor. Her neyse, Xiaomi Mi 6 Kılıf ‘nın siyah renkte bir varyantı var, bu modelin en popüler modeli olması gerekiyor; çünkü bu, çerçevesiz bir akıllı telefon değil ve sahipleri bu “kusur” u gizlemek istiyor. Ben Mi’nin seramik bir gövdeyle geldiğini ve erkeklerle bayanlar onu sevdiğini ima ettim. Üretici Mi 6 için bu malzemeyi kullanmazsa, ikincisinin başarısız olması gerekir. Akıllı telefonun sızdırılmış özellikler gerçekten doğru olduğu takdirde yılın en güçlü akıllı telefonlarından biri olduğu söyleniyor. Şirketin Mi 6 Plus hakkında henüz bir şey belirtmediği için bu gerçekleri bir tutam tuzla almanızı öneriyoruz.

Şu anda, Xiaomi Mi 6’nın perakende raflarda görünmesini ne zaman öngöreceğimizin göstergesi yok, ancak cihazın bu yıl Barselona’daki Mobile Planet Kongresinde gösterildiğini görebiliyoruz. Yarışma tarafından dövülmek istemeyen Xiaomi, sadece Samsung Galaxy S8’de ve Sony’nin yaklaşmakta olan Xperia XZ Premium’da tanımlanan yeni bir yonga olan yepyeni Qualcomm Snapdragon 835’ü Mi 6’ya sıkıştırdı. Mi 6, vaktinden önce ve vasıtasıyla sızdırılmış ancak sızıntıların büyük bir kısmı sadece siyah versiyonu gösteriyordu. Mi 6’da çalışan İşletim Uygulaması, Android 7’ye dayanan MIUI sekiz 1’idir. Nougat. Bu, Snapdragon 835 yonga setini karakterize eden Xiaomi’yi şu an itibariyle tek firma haline getiren, ancak cephaneliğinde böyle bir cihaza sahip olmak için kullanılan tek akıllı telefon. Mi 6, daha önce Samsung Galaxy S8’de gözlemlenen ve yaza kadar çıkmayan Sony XZ Premium’da duyurulan en üst düzeydeki Qualcomm çipi olan Snapdragon 835 işlemcisine sahip. Xiaomi’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu için yöntemini değiştirdiği ve zamanla bu noktada Çin ile sınırlı kalacağı gerçekten iddia ediliyor.