Sony Xperia Z5 Üstün Başarı, MWC 2018’den Geliyor, Sadece Gizli

Ünlü bir sızıntı, Ricciolo aka @ Ricciolo1, Xperia Z5 Premium ardılının kesinlikle MWC 2017’de varlığını sürdüreceğini belirten bir tweet yayınladı, ancak bir yakalama var. Ön-AF, tam olarak kameranın, deklanşöre yarım basılmadan hemen önce önlerinde bulunan şeylerin üzerine odaklanacağı bir işlevdir. Yüksek mükemmel videolar çekebilme yeteneği de sizi etkileyecek. Ancak bu karar esas olarak iyi kaliteye değil, tüketici taleplerinin azalmasına dayanıyordu. Gürültü zemininin düşürülmesinde ve videonun sesine ve düzgünlüğüne bir tatlılık eklendiğinde net gelişmeler oldu (ben sizi değil). Bazı on-line yarış video oyunlarının şimdiye kadarki en popüler video oyunları olması sürpriz değil. IMX260’ın bir Exmor RS sensörü olmadığına şaşırıyoruz, çünkü birincisi 1. ve 2. nesil Exmor RS teknolojisine dayanan bir çok Sony tasarım kazancını belgeliyoruz. Öyle olsa bile ön gömlek cebinize düşmek için biraz fazla büyük ve ağır.

Orada durup avlanmayı kastediyorum, muhtemelen manzaranın fantastik olduğuna inanabilirsin, ama yine de fotoğraf türüne yakaladığın zaman ve bakman gereken tek şey, her bir minik detay ortaya çıkıyor. Opera küçük ölçekli, Skype Lite, eBuddy IM avantajı, Mobil için Gmail, Google Maps Mobile ve cetera gibi çerçeveleri ve organizasyon hırsları, Java düzenlemesini kullanarak oluşturulan en göze çarpan uygulamalar arasında bir şampiyon. Ayrıca bestbuy ve office max gibi mağazalarda satış için bir göz atın. Google Arama, Haritalar, Gmail, You Tube, dijital Pusula ve Google Talk gibi özellikler de bu harika telefonun bir bileşenidir. Bilgi ve gerçekler o sırada tuhaf görünüyordu, ama şimdi Xperia Household ekibinin geliştirici kısmı olan Erika Prymus karışıklığı temizledi. Hücreler artık size telefon aramalarından çok daha fazlasını sunuyor, ayrıca Çevrimiçi, e-posta, metin mesajlaşma, uygulamalar, oyun oynama, Bluetooth ve fotoğrafçılığa da erişebiliyorlar. Elde tuttuğumuz zaman, hayal edebileceğinizden çok daha fazla “ciddi” platform ile bir oyun ortaya çıkardı ve yol boyunca dördüncü çepeçevre kırılmalara yol açtı.

Özellikle bir Nintendo üretmenin yeterince belirgin olmaması nedeniyle soru sorulmasını gerektiriyorsunuz. Nintendo bir kuruluştur ve özel olarak üretilemez.Nintendo Wii’nin yapılması enerjik olur.Ayrıca, sorularınız yanıtlanırsa, Googling’i deneyin. Girişim Sony Alpha 200’i giriş seviyesi bir model olarak açıkladı ancak ciddi niyetleri vardı. Bay Hirai, on dört yıldır şirket ile birlikte olan Howard Stringer’den daha fazlasını aldığında 2012’den beri CEO’dur. Her teknolojide olduğu gibi, cep telefonunuzda aktifleştirmek istemediğiniz herhangi bir şeyi devre dışı bırakmak için teknikler vardır. Ana kameranın f / 1.7 açıklığı, günümüzde çoğu telefon üreticisinin gittiği inandırıcı olmayan ve güvenilir olmayan yazılım bulanıklığı ile gölgelenen iyi ve gerçekçi bir bokeh üretiyor. Digitimes: Sony, 2016’da görüntü sensörü üretim kapasitesini% 31 oranında artıracak ve Digitimes Analysis’e göre orta sınıf ve giriş seviyesi telefon modellerine odaklanacak.

EETimes: Magnachip, “CMOS görüntü sensörü küçük işletmesinde büyük bir geri dönüş” de dahil olmak üzere, son rötuşları kendi dönüş yaklaşımı üzerine yerleştiriyor. 2013 yılı Ağustos ayında açıklanan çözümler 9 CMOS sensörleri ve 2 CCD’dir. 387 kapmak için kalktı! Sony e-kitap okuyucusunun kullanımları nelerdir? Sony Xperia Z1 fırsatlar üzerinde fantastik bir verim de sınırsız metinleri ile birlikte 2GB veri ve bir ay için zaman konuşabilen O2 geliyor. Bağlantı, bu tarifede kesinlikle masrafsızdır. Yapabileceğim bir şey var mı? Seçebileceğiniz dört farklı paket var: Dish HD Bronze, Silver, Gold ve Platinum. Sony dizüstü bilgisayarlar dell dizüstü bilgisayarlar daha büyük mü? Bunlara ek olarak, MP3, MP4 ve DSS içeren herhangi bir formatta çalışma konusunda çok yönlüdür ve belgeyi istediğiniz formatta sunabilirler. Cihazınızdaki kitapları yalnızca cihazınızla ilişkili hesapla satın aldığınız kitapları okuyabilirsiniz. Bu, bir markanın uluslararası alanda başarılı aktivasyon kampanyaları ile PUSH ile dünya çapında bir duyuma dönüşebileceği anlamına gelir.