Sony Xperia XZ1 Kılıfları

Sony Xperia XZ1 Kılıf fonksiyonları kaliteli tasarım bir stand olarak inşa eder ve yeni tasarımlar hazırdır. Sony Xperia XZ1 Kılıfları için akıllı telefon için daha az toplu eklerken Xperia XZ1 orijinal görünümünü korumak sağlar kristal netliğinde arka paneli vardır. Sony Ericsson XZ1 Silikon Kılıfları Durumda hissediyorum gerçekten mükemmel bir dokunuş ve 6 renk mevcuttur.

 

Sony Xperia XZ1 Android ile son kullanılacaktır Zaman önemli ölçüde nasıl tam olarak şarj ve bu Sony Xperia XZ1 güç koşullar deşarj olacak Gerçekten XZ1 Xperia gibi aynı hücre, ama burada sadece büyük telefon daha üstün bir hayli gerçekleştirdiği bir 720p çalıştırıyor.

 

Cihazınızı Sony Xperia XZ1 dava muhafız bir düşüş durumunda kalmayacak, aynı zamanda el telefonu daha güvenli hale getirmek için ve kaygan yüzeylerde kayma önlemek ekstra tutuş sunmaktadır. Böylece 2017 yılında Sony Mobile ile Xperia XZ1 Compact getirerek köklerine geri Compact telefonunu tanıttı akıllı telefonlar ile gidiyor. Sony eleştirileri dinlemiş gibi görünüyor ve bu yüzden bu yıl Xperia XZ1 Compact var tam boy amiral gemisi olarak benzer

 

Sony ‘nin XZ1 cep telefonları beş inç ekranlı şimdi alabilirsiniz akıllı telefonlar alt çok çift arasında, henüz geçen yılki Xperia XZ1 ne yazık ki bir hayal kırıklığı biraz oldu. Xperia XZ1 Kapakları Tüm renkler ve onları herhangi bir meraklıları için ideal bir hediye oluşturma stilleri geniş bir yelpazede mevcuttur. Herhangi bir damla kolayca böyle duyarlı ön cam çatlama veya yüksek teknoloji iç unsurları zarar olarak geri dönülemez hasara yol açabilir ve onarım bedeli hemen toparlanın. Eskilerin söylediği gibi önleme tedaviden daha gelişmiş ve iyi durumda Xperia XZ1 uyan telefonunuza zarar durdurmak için en kolay en mantıklı yöntemdir ve sadece uzun vadede size çok para kazandırabilir.

 

Güvenilir bir isim olarak telefon koruması ve aksesuarları gelince, çizilme ve diğer zararlara karşı korumalıdır Sony XZ1 korumak için gereken her şeyi bulabilirsiniz.