Sony Xperia XZ1 Kılıf ve Aksesuarları

Sony markasının Xpreia serisinde üretmiş olduğu ilk cihazlardan biri olan ve hala pek çok kişinin kullandığı XZ1 cihazı için aradığınız bütün kılıflar teleplus.info sitesinde yer alıyor. Kılıflar akıllı cihazların vazgeçilmez unsurlarından biri. Oldukça hassas üretilen ve bu konuda gerek dışarıdan darbe alarak gerek kullanıcının cihazı sert bir zemine düşürmesinden kaynaklı olarak kullanıcıların hassas olduğu konulardan bir tanesi.

Hem telefonu kişiselleştirmek hem de korumak amaçlı alınan kılıfları verilen adresten isterseniz silikon kapaklı olarak isterseniz metal kapak olarak temin edebilmeniz mümkün. XZ1 cihazınızın orijinal görünümün sağlayan şeffaf kılıflar da satın alabileceğiniz bir diğer kılıf modelleri arasında yer alıyor.

Cihazınızı Koruma Altına Alın

Ciddi miktarlarda para ödenerek alınan akıllı cihazlardan biri olan XZ1 cihazınızı koruma altına almak istiyorsanız sitemizden gerekli bütün ürünlere ulaşabilirsiniz. 6 adet renk seçeneği ile birlikte ve çeşitli desenlerle hem cihazınızı kişiselleştirmek hem de korumak mümkün. Kapak seçeneği olarak size sunmuş olduğumuz çeşitli materyallerden istediğinizi sipariş verebilirsiniz. Üretilen kılıfların cihazınızın diğer araçları ile birlikte tam uyumlu şekilde çalışacağını da belirtelim. Gerek şarj giriş yeri, gerek kulaklık giriş yeri olsun cihazda yer alan bütün donanımlarla birlikte alacağınız kılıf tam uyumlu bir şekilde çalışacak ve size rahat bir kullanım alanı sağlayacak.

XZ1 Modeli ile Uyumlu Araçlar

Cihazınızı daha kullanışlı bir hale getirmek için başvuracağınız yöntemlerden bir tanesi de araçlardır. Bu araçlara yine verilen site üzerinden ulaşabilmeniz mümkün. Cihazlarla tam uyumlu bir şekilde çalışabilmesi için çeşitli testlerden geçirilerek üretilen bu cihazlar ekran koruyucular ve kılıflarla birlikte desteklendikleri zaman bir anlam ifade ederler.

Sony xperia xz1 kılıfları kılıf seçiminde tercih edebileceğiniz bir adres olarak teleplus adresi önerilebilir. Cihazınızın ekranı için alabileceğiniz ekran koruma jelatini kırılma ve çizilmelere karşı cihazınızı koruyacaktır. Bunun yanında cihazın yan bölümleri ve arka kısmı için tercih edebileceğiniz kılıflar ise cihazın giriş yerleri hariç bütün bir alanını kapsadığı için tam anlamıyla bir koruma sağlayarak alınacak olan darbelere karşı önlem almanıza yardımcı olacaktır.