Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kılıf

Hiçbir şekilde bir bütün gün boyunca elma iphone kullanmadım. Bir anda birkaç dakika için arkadaşlarımın iphone’larını seçtim, ve onlardan nefret ediyordu. Konektörler

Apple iPhone 7’nin kulaklık girişini elden çıkarmak için ürettiği haberler, söylentiler Samsung’un kullanmayacağını gösteriyor. Kaynaklar düşünüldüğünde, ikisi S8’ler ç tane kullanarak kökleşmiş görünürler. Samsung, iPhone’un henüz sahip olmadığı özellikleri tanıtarak en faydalı Apple’ı deneyecek. Bu, bir iris tarayıcı, Galaxy ile ilgili ilk başlangıcını oluşturan ve yedi kişinin farkında olan bir performansla başlıyor ve insanların sadece akıllı telefonlarını araştırarak erişmelerini sağlıyor. Samsung bile keskin artı Apple’ın sunduğundan daha canlı olan eğimli Quad High definition AMOLED ekranlarını denemeye devam edebilir.

Samsung, Galaxy S7’in elma iphone 6S ve 6S Plus’ı resmen satması ve ayrıca Galaxy Take note 7’nin yanına geldiğinde ve güneşin altındaki herkesi etkilediğinde – bir patlama eşliğinde patladığında . Bu nedenlerden dolayı, iş genel olarak 2016 yılının geride kalması ve farkındalığını Galaxy S8 olarak bildiğimiz bu amiral gemiye değiştirmesinden büyük mutluluk duyacaktır. AirPlay’i (veya belki de HDMI adaptörü), bir Bluetooth klavye ve fare (kesinlikle, iOS sadece onlara güvenebilir) kullanarak bir iphone kullanarak bu doğruyu (gerçekte, son birkaç yıl) kolayca yapabilirsiniz ve AirPrint Uyumlu yazıcı. Yine, yine de neredeyse hiçbir şey ama en az kullanım örneği için işlevsel hale gelmesine yardımcı olmayacak. Samsung muhtemelen Galaxy S8’i kullanarak her şeyin yapılmasını sağlayabilir. En yeni raporlar,

Qualcomm’un ultrasonik parmak izi tarayıcısının panelin altına monte edilmesiyle Galaxy S8’in tamamen camlı bir girişe sahip olabileceğini önermektedir. Bu, daha önce söylentilere göre, aile ev düğmesi temperli camın altında oturur. Bedensel aile ev düğmesini kullandığınızda, Samsung belki de S8 girişinde çerçevesiz bir ekrana sahip olacaktı. Bu, Apple’ın denemeye ve yapmaya çalıştığı şeyle aynı çizgide. Çok eski VZW sürüm droid’ler gibi yeni bir iphone ile birlikte herhangi bir kızıl ümit için umuyordum. Elbette bu sıçramayı atmak için gerçekten çok şaşırdım.

Belki şimdi bittikten sonra Samsung, satışları ve kazançları artırmak için bunu birkaç ay içinde yapacaktır. Biliyorsun, tek tek hepimizden sonra hepimiz biliyoruz. Apple, telefonun onuncu yıldönümünde kutlama yaparken, elma iPhone’unun çerçeve içermeyen, OLED paketleme baskısına odaklandığından söz ediliyor. Çalma kartlarıyla ilişkili olduğu için tamamen camlı bir muhafaza ve kablosuz şarj da söz edilebilir. Samsung Galaxy S8 Plus Kılıf  önümüzdeki 12 ayın Mart veya Nisan aylarında başlatırsa büyük olasılıkla Apple’ı sektörden büyük bir farkla yenmesi muhtemel. Samsung Galaxy S8 Kılıf Apple tarihsel olarak Eylül ayında yeni iPhone’ları duyurdu. S7 üstün bir kameraya sahiptir. Benim GF için sadece bir tane var ve o ya da birkaç yıl boyunca bir elma iphone destekçisi olmayı sürdürüyor ancak S7’in aynı tam sürüm miktarı için Apple çözümünde çevreler işlediğini düşünüyor. Dört gözlememi severim ve ayrıca yükseltmeye çok az ilgi duyuyorum.