Samsung Galaxy S8 Ne Kadar Sattı

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus artık resmi. Mobil patronuna göre, Samsung yeni Galaxy S8 akıllı telefonun ilk stokunu iki katına çıkardı ve önümüzdeki S7 ile karşılaştırıldığında bir darboğaz oluşmasını önledi. Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için ortak bir 1 yıllık garanti sunar. Pakistan’daki Samsung Galaxy S8 Değeri, Teknik Özellik ve Değerlendirmeler.

Galaxy S8’inizi doğrudan Samsung’dan almaya devam ederseniz, ücretsiz Dişli VR’yi Samsung’un tüm Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus alımlarını sağladığını size sunma potansiyeline sahip olacaksınız. Samsung Galaxy S8 akıllı telefon bizim en büyük şovumuzu ancak. Burada Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 + ‘nin efsanevi efsaneleri ve işlevleri var.

Samsung, Galaxy S8’i dün Galaxy S8 Plus ile birlikte açıkladı ve halihazırda ön siparişler verdi. Samsung, Samsung Galaxy Note 7 fiasco’sunun tekrar edilmesini istememekle birlikte Galaxy S8 ve Galaxy S8 + ‘i standarttan bir ay sonra tanıttı. En yeni Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus akıllı telefonlarda teknoloji dünyası bir dönüşüme sahip.

DJ Koh, Samsung Electronics, Galaxy S8 akıllı telefonun ilk satış stoğunu iki katına çıkarak, erken satışlarda bir darboğazı durdurmak ve kendine güven göstermek için S7’ye kıyasla iki kat arttığını belirtti. Samsung’un yeni Samsung Galaxy S8 akıllı telefonunu önceden sipariş edin ve bir bonus Gear VR’yi alın! Ancak şimdilik, herkesin gözleri, Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ı görmek için sabırsızlıkla bekliyor.

Samsung Galaxy S8, Kore’deki teknoloji devlerinden yeni amiral gemisi telefonu. Galaxy S8, geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Galaxy S7 ile aynı kamera algılayıcısına sahip olsa da, Samsung daha iyi hale getirmek için kapağın altındaki bazı yazılım programlarını iyi ayarladığını belirtti. Her ne kadar Samsung Organizasyon Galaxy S8 ve S8 + modellerini duyurmuş olsa da ve her iki telefon da ABD’deki birçok operatörün ön siparişleri için erişilebilir durumdadır.

Samsung Galaxy S8, 3000mAh’lik bir hücrede pakete çıkarken, Galaxy S8 Plus’da daha büyük fakat 3500mAh’lik büyük bir pil kullanılmayacak. Samsung, 29 Mart tarihinde New York’ta Galaxy S8 ve Galaxy S8 + akıllı telefonlarını duyurdu. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 smartphone’un son ayını belirledi; sırasıyla 5.eight-inç ve 6.2 inçlik eğri ekrana sahip.

Rs. Samsung 94.000, Samsung Galaxy S8 cep telefonunun özellikleri ve özellikleri ön ve arka kamera, pil ömrü, dahili ve harici bellek diskleri mobil renk ve diğer özellikleri gibi Samsung Galaxy S8 cep telefonu profesyonelleri ve kullanıcıları tarafından gönderildi 72 yorum, video izlemek ve büyük Ön ve arka fotoğraflar. Şimdi Samsung Galaxy S8’in öngörülen maliyeti hakkında konuşalım. Tablodan bir miktar kaynaktan topladık ve Samsung Galaxy S8’in öngörülen maliyetini aldık. 724.99 dolarlık bir Samsung Galaxy S8 kilidi olacak. Bununla birlikte, telefon ilk başlatıldıktan iki ay sonrasına kadar mevcut olmayacaktır.

Samsung Galaxy, endüstride gözlemlediğiniz herhangi bir şeyden farklı bir telefon.