Samsung Galaxy A8 2016 Kılıf ve Kapak Olması Gereken Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu

AnTuTu üzerinde Eylül başında göründü ise Galaxy A8 (2016) Federal İletişim Komisyonu ve Bluetooth SIG ve iki ay tarafından sertifika verildi önce, o GFXBench üzerinde fark edildi. Samsung resmi web sitesine bu akıllı telefon kullanım kılavuzu yükledi, bu yüzden şimdi biz kendi yazılım özellikleri ve tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek. yakışıklı cephesinde, bir 8MP ikincil atıcı Selfie’ler dikkat çekmek için var. Bu 3 GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına sahip, artı 3.500 mAh pil ve bir parmak izi tarayıcı çizme. bu kameralar gelince ön taraftaki veya selfie bir 8MP de ise, ana biri 16MP tetikçi. Temelde, gözlük zaman içinde bu noktada bir orta sınıf Samsung cihazdan beklediğiniz vardır. Galaxy A8 (2016) Samsung’un yeni Android akıllı telefonlar biridir. o AnTuTu veri tabanında bulunan görülmüş cihaz ilk kez hafta önce ortaya çıkmıştır.

Bir kenara fiyat etiketi ve bırakma tarihinden itibaren habersiz cep telefonu gösteriyor resimlerin bir dizi yanı sıra çevrimiçi sızdırılmış, bu yüzden Galaxy A8 (2016) hakkında hemen hemen her şeyi biliyor. Samsung Galaxy A8 2016 Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu yüksek kaliteli görüntüler çekeceği bir 16 megapiksel arka (birincil) kamerası vardır. Onun 5 megapiksel ön kamera iyi bir selfie telefonu yapar. Bu kayıt kalitesi açısından sadece 4K ikinci birincil kamera ile 1080p yüksek çözünürlüklü video yakalayabilir. Bu aynı zamanda çoğu kullanıcı için, telefon daha küçük ekranlar ile telefonlara kıyasla tek elle kullanmak zor olacağı anlamına gelir. En son bilgiler, Güney Koreli şirketin bir sonraki akıllı telefon şu anda iki en çok kullanılan araçlar ile denemeler yoluyla görünmesini gördüm aslında kriter geldi. Biz bahsediyoruz ne GFXBench bulabileceğiniz AnTuTu üzerinde biridir elbette. Her iki durumda da 5.1 inç dokunmatik ekran, sahibi işlemci Exynos 7420 ve 16 megapiksel arka kamera ile ortalama kapsamlı modeli yerleştirmek donanım özelliklerini teyit edilir. Aslında, ekran 5. 7 inç olduğunu kanıtladı.

Samsung Galaxy A8 (2016) aşk duvar kağıtları büyük talep bu gün vardır. HD kalitesine veya basit bir deyişle geldiğinde yüksek çözünürlüklü görüntüler, daha fazla insan bir ücretsiz indirmek için arıyoruz. Bu nerede a9droid olduğunu. Mükemmel cep telefonu için optimize edilmiş, bu görüntüler cihazınıza istediğiniz şekilde uyacaktır.

Google şimdi sunan tüm şaşırtıcı özelliklerinden yararlanmak için en son OS güncelleştirmeyi yüklemek için size önemli olduğunu, bu cihazı satın almak için birkaç yüz zor kazanılan dolar harcadılar. Samsung Galaxy A8 2016 kılıf Grace UI ile Android 6. 1 çalışır ve bir 3300mAH olmayan çıkarılabilir batarya kullanmaktadır. Samsung Galaxy A8 (2016) bu son birkaç ay oldukça sık söylenti değirmen ziyaret edilmiştir.

Biz oldukça detaylı işler bir dizi izledi GFXBench ve AnTuTu içeren erken kriterler, tam set, görmek lazım. Ancak, mevcut tüm bilgilerin rağmen, karışıklık bazı noktalar ekran boyutu gibi, hala vardı. Harga Samsung Galaxy A8 (2016) dan Spesifikasi Terbaru. Samsung kembali akan merilis akıllı telefon terbarunya yang nama Samsung Galaxy A8 (2016) diberi. Meskipun Belum secara resmi Diriliş tetapi sudah ada bocoran spesifikasinya. Yang jelas Samsung Galaxy A8 (2016) memiliki spesifikasi yang hebat dan dahsyat.

Kehebatan Samsung Galaxy A8 (2016) terletak di hampir semua sektor. Dan Semakin menunjukkan bahwa Samsung Galaxy A8 (2016) adalah PONSEL primi yang harganya Cukup menguras kantong. Harga Samsung Galaxy A8 (2016) juga Belum diumumkan. Yang jelas Samsung Galaxy A8 2016 Kapak sudah dibekali dengan jaringan internet 4G LTE. Membuat internetan anda Semakin cepat seiring perbaikan infrastrukturnya. ini aralığı Samsung Galaxy A8 (2016) Dan’in spesifikasi hebatnya berikut. Öncelikle,

Galaxy A8 (2016) geçen yılki Galaxy A8 büyük bir çıkış gibi görünüyor. Geçen yılki akıllı telefon, bir bütün metal yekpare tasarım özellikli iken, sızan son bir ön ve arka cam tasarımı göstermek vermektedir. Ön panel, diğer sensörleri ile kulaklık ve selfie kameraya sahip; sırt ve uygulama değiştirici kapasitif düğmeleri çevrili 2. 5D kavisli ekran ve ev düğmesine basın. Fiziksel ev düğmesi de bir parmak izi tarayıcısı ile gömülü geliyor bekleniyor. Yan paneli hafif eğrileri ve oluklu kenarları pürüzsüz görünüyor. Daha fazla detay henüz ifşa edilmesi, ama biz muhtemelen Galaxy S6 kamera bakıyor. Yazılım tarafında

Ekran özelliği ve Samsung ödeyin ile uyumlu ev düğmesine bir parmak izi okuyucusu, üzerinde bir zaman da yakışıklı çizmeler Android 6. yoktur. Soal keamanan, Samsung Galaxy A8 (2016) telah dibekali dengan FITUR parmak izi sensörü, dimana keamanan Samsung Galaxy A8 (2016) kişisel bersifat dipastikan Akan lebih dapat diandalkan Dan. Sebagai sentuhan akhir, bagian punggung Samsung Galaxy A8 (2016) juga bakal dibekali dengan teknologi baterai bertipe Li-Ion berdaya tampung 3300 mAh yang dipasangkan secara olmayan çıkarılabilir. Dengan kata lain, baterai Samsung Galaxy A8 (2016) dipasangkan dengan sistem baterai tanam dan tidak dapat dilepas atau diganti.