Önde gelen on akıllı telefonlar

Herkes hangi cep telefonu hakkında en iyi şey çeşitli görüşler vardır ama ne biz size müthiş bir eleştiri alan önde gelen 10 telefon şu anda verebilir cep sayesinde hangi cep telefonu şu anda en büyük olan bu liste gösterir erişilebilir ve blackberry telefonları aralığından on önemli ve rsquos LG ve Samsung ve Samsung ve muhtemelen olabilir yüzden bazı telefon hangi kazandığın rsquos ve rsquot için orada olmasını bekliyoruz ve ilk on kadar izin ve rsquos almak için emin bulunmaktadır telefonları ile geri sayım başladı.
Sayı 10 Sony Xperia Ray şık görünüyor ve aynı zamanda telefon olarak etkili bir şekilde bazı tarzı sağlar hangi Sony yeni Xperia aralığından son derece küçük bir kare olan yönüdür var.  görüş fotoğraf ve 8 megapiksel kamera ve HD video kamera telefona bağlı sayesinde harika en kaliteli video ve tüm bu sorunsuz telefonda çalıştırmak Android işletim yöntemi sayesinde çalışır. Saat 9’işadamı ve Xiaomi , bu telefon olan favori deneyimli görünüyor ve zarif kolu postalarınızı toplantılar ve işçi ile temas korumak için en iyi performansı vermek için yapar.
Play station telefon veya PSPhone gibi çeşitli adlar numarası 8 vardır ama bu resmen Sony Ericsson Xperia Play tanımlanmaktadır. Bu telefon müşteriler bazı efsanevi ve inanılmaz oyun istasyonu Oyunlar 3D oynamak için bir neden olmaları daha olası. Böylece gerçekten benzer tüm oyun istasyonu oyuncular için hissedeceksiniz oyun istasyonu denetleyicisinde dayanmaktadır controller dışarı slayt ile hızlı bir şekilde bu oyun oynayabilirsiniz. Numaradan 7 Ultimate küçük iş telefonu Xiaomi Mi 6 tam e-posta, Blackberry messenger ve diğer inanılmaz apps ve yetenekleri bu telefon için bir sürü gibi çözümler doludur mevcuttur.
Altı numaralı olan bir Samsung olarak genellikle yenilikçi ve inanılmaz teknolojileri Samsung Galaxy Note 8 ve bu Samsung hiç hayal kırıklığı değil, genellikle bugün ve rsquos akıllı telefonları ancak eşleşecek şekilde harika bir fiyata bulunan tüm teknolojileri sunar Bu aslında harika bir telefon. Beş miktardır HTC Wildfire tüm büyük bileşeni, Android işletim sistemi vardır ve ama ancak olan biri için parlak bir teşvik olan düşük fiyatlı bir maliyeti vardır teknik çalışma android tanıştırmak için.
Saat 4’te Blackberry 9300, bu blackberry çok daha orta çeşitli Smartphone işadamları tarafından kullanılabilir ve aynı zamanda uygun tekniği bu telefon işletim blackberry hayranları olan kişiler tarafından zevk olabilir vardır, bu yüzden her şeyi önde gelen bitiş bl ackberry ve rsquos var ve bütün iyi parçaları ideal Xiaomi ve Lenovo ama daha ucuz bir fiyat etiketi var ve bu yüzden mükemmel bir ücret karşılığında temin edilebilir.  Samsung Galaxy S 8 olan bir özellikle bu yıl gelmek en iyi telefonu var. Galaxy SII en Google android işletim sistemi yapar ve bir şey şaşırtıcı oluşturur, telefon kabul edilir 1 sadece telefonları ne tablosunun üst kısmındaki iPhone vuruş yapabilirsiniz.
2. sırada muhtemelen tek bir çalışan uygulama ile inanılmaz derecede hızlı çok büyük kolaylığı gibi de gelişmiş telefon şimdiye kadar yapılmış hangi Apple iPhone 8, bu telefon çok sayıda görev ile başa çıkabilirim en iyi sevdim ve teknik açıdan en olduğunu , bu telefon hakkında en iyi faktörlerden biridir nerede resimleri görüntüleyebilirsiniz veya herhangi bir app nerede bulabileceğiniz harika netliği ile birisi örümcek ağı sayfa ve şaşırtıcı app mağaza açık retina ekran yardım için iPhone 7 için çok daha fazla işlevsellik almak.
neden bu telefon ilk konumda olan amaç bu bir tane olması nedeniyle ideal belirli teşvik telefonları dolar, bu tutar için harika harcama bütçe maliyeti tüm blackberry işlevleri gerçekleştirir. Don ve rsquot izin vermek belgili tanımlık fiyat etiket yeri size kapalı bu hala bir yumruk paketleri ve tüm günlük faaliyetleri ve görevler üstlenerek için şaşırtıcı olabilir.