LG Stylus 3 Geliyor

Kamera bölümüne gelen LG Stylus 3, 13 megapiksel çözünürlüklü, LED flaşlı ve f / two.two diyaframlı bir kamera sunuyor. ABD’de LG Stylus 3 Satış Fiyatı etiketi, Amerika, Kanada ve ABD Milletlerinde 200 ABD Doları’nın altında olacaktır. Dördüncü adım: USB Sürücüleri takıldıktan sonra, LG Stylus’unuzu üç bilgi kablosuyla birbirine bağlayın.

Ülkemize Ne Zaman geleceği Henüz Belli Değil

Stylus üçü Android 7’de çalışıyor. Nougat kutunun dışına çıkıyor. LG Stylus 3 aynı zamanda bir grafik işlemcide ve bir microSD kart ile iki TB’a kadar genişletilebilen 16 GB’lık dahili belleğe sahiptir. LG Stylus 3, MediaTek’in üç GB RAM ile bağlanmış MT6750 SoC tarafından desteklenmesine rağmen, Mali-T860 MP2 GPU cihazda grafik olarak yoğun görevler gerçekleştiriyor.

1. Adım: Telefonunuzda Kingo’yu indirdikten sonra uygulamayı LG Stylus 3’ünüzün dahili belleğine kopyalayın. Notun solundaki beş,7 inç boşluğu doldurun, LG Stylus 3 – Güney Koreli şirketin orta çeşitlilikteki akıllı telefonları için üretilen LG Stylus 3’dür Bugün ekranlarında dolaşmaktan hoşlanan insanlar. Stylus 3, bir telefonda Samsung’un Not özelliklerini isteyen ancak son derece yüksek soran değerleri harcamayı göze alamaz kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

LG Stylus üçteki dijital kalem, bir kullanıcı ekranda yazarken dokunmatik geri besleme sağlayan 1.8 mm çaplı bir elyaf ucu kullanıyor. LG Stylus üçlüsü ile ilgili haberler ve güncellemeler almak için Smartprix uyarılarına abone olabilirsiniz. LG Stylus 3’ün oldukça yakında satışa çıkması bekleniyor, ancak şirket henüz tarihi teyit etmiyor.

Optik cephesinde bu orta menzilli LG akıllı telefonu, önünde 13MP’lik bir arka CMOS otomatik odaklı kamera, önünde ise LED flaşlı 8MP’lik bir selfie shootere uyar. Android 7. Nougat, kutunun içinden uygun olan LG Stylus 3’te çalışıyor ve ancak Android’in bu sürümünde bulunan LG’nin özel cildi benim en sevdiğim iterasyonudur. Puanların stil tarafında, LG Stylus üçü, biraz eğlenceli değilse kullanılabilir.

Stylus 3, kesinlikle bir yarışa katılmayacaktır, ancak eğer inşa edilmiş kalem ve bunun için kesin olan bilgisayar yazılımı özellikleri ile donatılmış olarak gelen, büyük, düşük maliyetli bir Android kayrak arıyor olsaydınız yeni Stylus 3 muhtemelen faturayla eşleşebilir. Kalemin kendisi, en iyi derecelendirilmiş doğru köşeden Stylus üçünün gövdesine güzelce kayar ve telefon, kalemin çerçevesine girip çıktığı zaman algılayabilir. LG Stylus üçlü, 3 GB RAM veya 2 GB RAM (K10 Pro, LS777) ile Octa çekirdeği 1.5 GHz Cortex-A53Octa çekirdekli 1.4 GHz Cortex-A53 – LS777 CPU işlemcisi ile güçlendirilmiştir.

Las Vegas’taki 2017 Müşteri Elektroniği Fuarı, yine de harika birkaç hafta uzakta ancak giderek daha da ısınan orta sınıf akıllı telefon segmenti rekabetiyle karşı karşıya kalan LG, kısa sürede değil, amiral gemisi olmayan modellerle ilgili söylentilerin çok miktarda üretilmesi için hiçbir zaman boşa harcamıyor. LG, bir hafta önce bir kaçaktan hemen sonra, Ocak ayında CES 2017 tüketici elektroniği fuarında birkaç yeni akıllı telefonu göstereceğini doğruladı.

KategorilerLG