LG G6 Compact Mini

Her ne kadar G6 Compact, belki de daha küçük bir ekran boyutu ile gelebilirse de, G6 Lite, G6’nın sporla ilgili söylentileri olan 5.7 inç ile aynı ekran boyutunu koruyabilir, ancak biraz daha aşağı özelliklere sahiptir. LG marka dosyalama, G6 Compact, G6 Lite, G6 Sense, G6 Young, G6 Fit, G6 Forte, G6 Prix ve G6 Hybrid gibi isimleri bir araya getirdi. Şu an itibariyle engellenen adlar arasında G6 Compact, G6 Lite, G6 Hybrid, G6 Prix, G6 Forte, G6 Match, G6 Young ve G6 Sense yer alıyor.

 

LG, Mobile Planet Congress 2017’de önemli bir yere sahip. Hindistan’daki LG G6 Compact fiyat etiketi (Beklenen) Rs. 45.999, 06 Mayıs Belki 2017’de. LG G6, bu ay Barselona’daki 2017 Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) hizmete giriyor.

 

LG G6 markasının yanı sıra şirket, G6 Fit, G6 Hybrid, G6 Young, G6 Sense, G6 Prix ve G6 Forte’yi bir araya getiren 6 yeni ticari marka da açtı. İş ayrıca bir dizi başka isim için de başvuruda bulundu: G6 Hybrid, G6 Fit, G6 Sense, G6 Young, G6 Forte, G6 Prix. Mevcut dosyalar, LG’nin LG G6’nın Lite ve Mini sürümünü piyasaya sürmeye hazırlanabileceğini de gösteriyor. Veya bunu isteyenler için daha küçük ekranı olan bir LG G6 Compact.

 

Bu, 2017 yılının başında LG G6’ya başlangıç ​​yapmak için güvenebileceğimiz çok daha fazla işlevdir. Bu, LG’nin çok uzun zaman önce LG tanımlamaları Compact G6 ve G6 Lite’yi patenti almadığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Hatırlanması için, işletme, LG G5 SE, LG G3 ve LG G Pro Lite gibi ekonomik değişkenleri tanıttı.

LG Electronics’in, bu yıl bizim için daha ucuz, daha genç nesiller için amiral gemisi mektubunun çok daha uygun fiyatlı versiyonlarının yanı sıra fitness ve iyi donanım aksesuarları ve belki de akıllıca bulunan bir G6 akıllı telefonu daha varmış gibi görünüyor. Ev eşyaları. LG, şu anda 26 Şubat’ta Barselona’daki MWC 2017’deki amiral gemisi G6 akıllı telefonunu açacağını doğruladı. LG, LG G6 Compact, G6 Lite ve diğer bazı kişiler için ticari marka başvuruları yaptı.

 

LG’nin de G6 Hybrid, G6 Fit, G6 Sense, G6 Young, G6 Forte ve G6 Prix gibi diğer isimlerle markalaşmasıyla bunun anlamı şu anda bir gizem olarak kaldı. Şirketin GSM Arenası yoluyla bildirilen Hollandalı bir haber merkezi olan LG G6 Compact, G6 Lite, G6 Hybrid, G6 Prix, G6 Forte, G6 Fit, G6 Young ve G6 Sense başlıkları için son günlerde şirketin ticari marka başvuruları açıklandı. G6 Match ve G6 Sense gibi bazı isimler akıllı telefonlara kıyasla takılabilir spor takipçileri olabilir. Genel bakış modelimiz güzel platin rengidir ancak G6 da siyah beyaz renktedir.

LG, markaları aşağıdaki adlara kaydetmeye karar verdi: Compact G6, G6 Lite, G6 Hybrid, Prix G6, G6 Forte, Match G6, G6, G6 ve Young Sense. LG, GSM Bilgisinin belirttiği gibi, G6 Compact, G6 Lite, G6 Hybrid, G6 Match, G6 Sense, G6 Young, G6 Forte ve G6 Prix adlarıyla faaliyet gösteren ticari marka başvuruları kaydetti.

KategorilerLG