iPhone 8 karşı iPhone 8 Plus

Biz ne zaman yeni iPhone raflarında hits ve bu yıl dışarı doğrulamak için değil bir ama iki yeni telefon vardı genellikle heyecan duyuyoruz. Tek bir el üzerinde o olduğunu her zamanki gibi ama diğer hangi telefon ile gitmek için karar vermek üstünde her biri için kolay olmadı daha eğlenceli! O zaman konularda kolaylaştırmak ve sen koşmak aşağı vermek iPhone 8 iPhone’dan 8 Plus benzersiz kılan üzerinde artı.

Ekran

Çoğu insan bunu bilmez iPhone 8 Plus küçük kardeş daha önemli ölçüde daha büyük bir ekrana sahiptir. Rağmen 5.5 inç ekran çalışmalarında standart 6.7 inç ile gelir. Ne bugün bile olsa da, daha az insan biliyorum da bir ayrım çözünürlükte olmasıdır. Plus ekran tamamen HD ve 401PPI verir. Buna ek olarak, iPhone 8, 1334 x 750 piksel, matematik, ne zaman hangi, 326PPI için eşdeğerdir sunar. Büyük PPI, büyük genel çözünürlüğünü. Ama gerçek şu ki, senin telefon yolu ile mikroskop bakmak veya ciddi burnunu kapatmak için her zaman, sen vasıl belgili tanımlık perde tutun aralarındaki fark etmez.

Pil ömrü

Büyük telefon, büyük pil. Videoları izlerken veya sadece tarama gerçekleşmesi çok altı, onun 1,810 mAh batarya ile senin 11 saatlik değer olarak sunar. Artı, diğer taraftan hangi enerji video 14 saat veya 12 için tarama olabilir 2,915 mAh batarya ile donatılmıştır. Tabii ki, her zaman muhtaç olarak tamamen tahsil telefon için gerçekleşmesi ise, sürekli günü kurtarmak için bir mobil powerbank.

Tasarım ve ağırlık

Beklediğiniz gibi artı biraz ağırdır. Bu 7.1 mm kalın ve tartmak içinde vasıl 172 gram, 6 6.8 mm kalın ve tartmak içinde vasıl 129 gram. Kadarıyla göz gider gibi her altın, ışık gümüş elde edilebilecek getting aynı çeşitli estetik seçenekler, mevcut ve koyu gümüş ve her tasarım eğimli alüminyum olma. Bu olanakları hiçbirini sevmez misin? Filiz sen (ve telefon) kaplı bulunmaktadır.

Ne çok aynı: performans, yazılım programı ve depolama olanakları

İşlevler, uygulama ve depolama seçenekleri gelince, her telefonları aynıdır. Onlar Apple‘nın yeni dikkat çekici A11 işlemci ile donatılmış ve selefi büyük bir gelişmedir sekiz muhteşem IOS çalıştırın. Depolama çözümleri dahil her iki telefonda 16GB, 64GB ve 128GB gibi şeyler, ama iPhone 8 için biraz daha fazla harcama artı.